Betty Pols

Betty Pols

Inkoop- en contractmanager jeugdhulp

bpols@alkmaar.nl

Iedere jongere verdient een kans. En nog één. En nog één. Om zo optimaal mogelijk op te groeien. Maar dan moeten ze wel de ondersteuning krijgen die daarvoor nodig is.

Lees verder
Dennis Bruijn

Dennis Bruijn

Inkoop- en contractmanager jeugdhulp

dbruijn@alkmaar.nl

Ik wil graag iets kunnen betekenen voor jongeren. Dat is mijn drijfveer in deze functie. Mijn rol bestaat voornamelijk uit...

Lees verder
Esther de Graaff

Esther de Graaff

Contractmanager jeugdhulp

edegraaff@alkmaar.nl

Het is een beetje een puzzel: hoe zorgen we ervoor dat we de beste afspraken kunnen maken, waar iedereen zich aan houdt én iedereen zich betrokken bij voelt?

Lees verder
Gertjan Stigt

Gertjan Stigt

Inkoop- en contractmanager jeugdhulp

gstigt@alkmaar.nl

Ik ben het aanspreekpunt voor de vrijgevestigde aanbieders. Ik ben van mening dat juist de kleinere praktijken de zorgmarkt veelzijdig en dynamisch maken.
 

Lees verder
Jan Holman

Jan Holman

Programmamanager Wmo

jholman@alkmaar.nl

Ik zet de regionale koers uit voor Beschermd wonen. Voor Wmo begeleiding zijn we al enige tijd over op het nieuwe model van resultaatgericht werken. We gaan dit nu ook...

Lees verder
Jordy Wals

Jordy Wals

Informatiemanager

jwals@alkmaar.nl

Ingewikkelde dingen simpel maken: daar houd ik van. Als zorgaanbieders vragen hebben op het gebied van facturaties, declaraties of het berichtenverkeer, dan denk ik mee en probeer deze vragen...

Lees verder
Leonie den Hartog

Leonie den Hartog

Communicatieadviseur

ldenhartog@alkmaar.nl

Wat gaan we vertellen? Aan wie gaan we dat vertellen? Hoe gaan we dat vertellen? Het zijn communicatievragen waar ik me dagelijks mee bezig houd.

Lees verder
Lianne van Leeuwen

Lianne van Leeuwen

Relatiemanager regionale verwijsindex VIN

LvanLeeuwen@alkmaar.nl

Als relatiemanager beredeneer ik constant over hoe ik organisaties en professionals het nut, de noodzaak, maar vooral het belang van vroegtijdig met elkaar samen werken in kan laten zien.

Lees verder
Marco Schuit

Marco Schuit

Medewerker informatie en communicatie

mschuit@alkmaar.nl

Afwisseling, het helpen van collega’s en mensen van de juiste informatie voorzien: ik word daar heel blij van! Bij mij komen...

Lees verder
Margriet Zondervan

Margriet Zondervan

Manager inkoop- en contractmanagement

mzondervan@alkmaar.nl

Sinds 2015 nemen de gemeenten taken van de Rijksoverheid over op het gebied van jeugdhulp en Wmo. Door deze decentralisatie is er veel op...

Lees verder
Naima El Ouahhabi

Naima El Ouahhabi

Contractmanager vervoer en hulpmiddelen/juridisch adviseur

nelouahhabi@alkmaar.nl

Als regio voer ik ten behoeve van de individuele gemeenten het contractmanagement uit voor vervoer en hulpmiddelen. Ik houd de...

Lees verder
Pascale Klaassen

Pascale Klaassen

Inkoop- en contractmanager Wmo (begeleiding, Beschermd wonen/thuis)

pklaassen@alkmaar.nl

Ik heb een hele leuke baan! We hebben contracten afgesloten met circa tachtig Wmo-aanbieders. Ik onderhoud de relatie met de diverse...

Lees verder
Peter Soorsma

Peter Soorsma

Regiomanager jeugdhulp

psoorsma@alkmaar.nl

Ik heb een hart voor de publieke zaak en een voorkeur voor complexe opgaven. Mijn drive: Hoe bereiken we een optimaal maatschappelijk rendement en hoe doen we dat met grip op beperkte middelen?

Lees verder
Sandra Boelhouwers

Sandra Boelhouwers

Projectondersteuner Wmo/Beschermd wonen

SBoelhouwers@alkmaar.nl

Binnen het sociaal domein voel ik me echt thuis; het is fijn om iets voor mensen te kunnen betekenen. Ik vind het mooi om te zien hoe gedreven...

Lees verder
Sanne de Moel

Sanne de Moel

Relatiemanager regionale verwijsindex VIN

sdemoel@alkmaar.nl

Ik zorg ervoor dat professionals - die direct of indirect betrokken zijn bij jeugdigen tot 23 jaar - weten wat de meerwaarde is van de Verwijsindex. Zo kunnen we er samen voor zorgen...

Lees verder
Simone Breed

Simone Breed

Projectondersteuner jeugdhulp

sbreed@alkmaar.nl

Ik vlieg van het een naar het ander! Regelen, organiseren en dingen uitvogelen vind ik het leukst aan mijn werk. Als rechterhand van de regiomanager Jeugdhulp ben...

Lees verder