Bjorn Gossen

Bjorn Gossen

Coördinator kenniscentrum bedrijfsvoering

 

Qua bedrijfsvoering verbind ik zowel de gemeenten binnen de regio Alkmaar met elkaar als de gemeenten met de zorgaanbieders. Ik hou van de...

Lees verder
Dennis Bruijn

Dennis Bruijn

Inkoop- en contractmanager jeugdhulp

dbruijn@alkmaar.nl

Ik wil graag iets kunnen betekenen voor jongeren. Dat is mijn drijfveer in deze functie. Mijn rol bestaat voornamelijk uit...

Lees verder
Douwe van den Berg

Douwe van den Berg

Inkoop- en contractmanager Wmo/Beschermd wonen

dvandenberg@alkmaar.nl

Ik onderhoud de contracten voor Beschermd wonen en houd me bezig met productontwikkeling. Vooral uit het laatste haal ik veel energie.

Lees verder
Esther de Graaff

Esther de Graaff

Contractmanager jeugdhulp

edegraaff@alkmaar.nl

Het is een beetje een puzzel: hoe zorgen we ervoor dat we de beste afspraken kunnen maken, waar iedereen zich aan houdt én iedereen zich betrokken bij voelt?

Lees verder
Jan Holman

Jan Holman

Programmamanager Wmo

jholman@akmaar.nl

Ik zet de regionale koers uit voor Beschermd wonen. Voor Wmo begeleiding zijn we al enige tijd over op het nieuwe model van resultaatgericht werken. We gaan dit nu ook...

Lees verder
Jordy Wals

Jordy Wals

Informatiemanager

jwals@alkmaar.nl

Ingewikkelde dingen simpel maken: daar houd ik van. Als zorgaanbieders vragen hebben op het gebied van facturaties, declaraties of het berichtenverkeer, dan denk ik mee en probeer deze vragen...

Lees verder
Leonie den Hartog

Leonie den Hartog

Communicatieadviseur

ldenhartog@alkmaar.nl

Wat gaan we vertellen? Aan wie gaan we dat vertellen? Hoe gaan we dat vertellen? Het zijn communicatievragen waar ik me dagelijks mee bezig houd.

Lees verder
Marco Schuit

Marco Schuit

Medewerker informatie en communicatie

mschuit@alkmaar.nl

Afwisseling, het helpen van collega’s en mensen van de juiste informatie voorzien: ik word daar heel blij van! Bij mij komen...

Lees verder
Margriet Zondervan

Margriet Zondervan

Manager inkoop- en contractmanagement

mzondervan@alkmaar.nl

Sinds 2015 nemen de gemeenten taken van de Rijksoverheid over op het gebied van jeugdhulp en Wmo. Door deze decentralisatie is er veel op...

Lees verder
Max Gijtenbeek

Max Gijtenbeek

Inkoop- en contractmanager jeugdhulp

mgijtenbeek@alkmaar.nl

Ik voer het accountmanagement voor de jeugd-ggz-aanbieders uit en loop mee in het inkoopproces. Door te weten wat er speelt en te sturen op...

Lees verder
Naima El Ouahhabi

Naima El Ouahhabi

Contractmanager vervoer en hulpmiddelen/juridisch adviseur

nelouahhabi@alkmaar.nl

Als regio voer ik ten behoeve van de individuele gemeenten het contractmanagement uit voor vervoer en hulpmiddelen. Ik houd de...

Lees verder
Pascale Klaassen

Pascale Klaassen

Inkoop- en contractmanager Wmo

pklaassen@alkmaar.nl

Ik heb een hele leuke baan! We hebben contracten afgesloten met circa tachtig Wmo-aanbieders. Ik onderhoud de relatie met de diverse...

Lees verder
Petra Buwalda

Petra Buwalda

Regiomanager jeugdhulp

pbuwalda@alkmaar.nl

Kinderen verdienen een optimale kans om zelfstandig door het leven te kunnen gaan. Je hoopt dat kinderen dit van huis uit meekrijgen, maar soms loopt dit anders.

Lees verder
Renee Schuit

Renee Schuit

Programmamanager Wmo

reneeschuit@debuch.nl

Sinds januari 2018 ben ik samen met Jan Holman programmamanager Wmo. Ik houd me onder andere bezig met de doorontwikkeling van de in 2017 ingevoerde resultaatsturing...

Lees verder
Sandra Boelhouwers

Sandra Boelhouwers

Projectondersteuner Wmo/Beschermd wonen

SBoelhouwers@alkmaar.nl

Binnen het sociaal domein voel ik me echt thuis; het is fijn om iets voor mensen te kunnen betekenen. Ik vind het mooi om te zien hoe gedreven...

Lees verder
Simone Breed

Simone Breed

Projectondersteuner jeugdhulp

sbreed@alkmaar.nl

Ik vlieg van het een naar het ander! Regelen, organiseren en dingen uitvogelen vind ik het leukst aan mijn werk. Als rechterhand van de regiomanager Jeugdhulp ben...

Lees verder