* Nieuwe aanbieder sinds 2018  
     
  Ambulante jeugdhulp Website
1 2Learn B.V.* www.2learn.nl
2 A. van der Laan* www.psychotherapievanderlaan.nl
3 Aadyslexie www.aadyslexie.nl
4 Actie ThuisZorg B.V. www.actiezorg.nl
5 Alkmaarse Psychologenpraktijk www.alkmaarsepsychologen.nl
6 Autstekend www.autstekend.nl
7 Axon Zorg B.V.* www.sensazorg.nl
8 B.M. van den Brink - Dedden* www.ppko.nl
9 Basic Trust B.V.* www.basictrust.com
10 Boba Levensloopbegeleiding B.V.* www.boba.nl
11 Bosman GGZ B.V. www.dokterbosman.nl
12 Buro de Beweging LLP* www.burodebeweging.nl
13 BuroSinot* www.burosinot.nl
14 Centrum Het Antwoord www.centrumhetantwoord.nl
15 Co-Operatief Zorg B.V.* www.co-operatiefzorg.nl
16 De Hoofdtrainer B.V. www.dehoofdtrainer.nl
17 Eges, Advies- en Begeleidings Centrum voor Dyslexie www.eges.nl
18 EOS B.V.* www.inter-eos.nl
19 Ergotherapie Rozemarijn* www.ergotherapierozemarijn.nl
20 Familysupporters Amsterdam B.V.* www.familysupporters.nl
21 First Step Zorg en Welzijn*  
22 Friss & Kunst* www.kunstzinnigoppad.nl
23 Goedendag Zorg* www.goedendagzorg.nl
24 H. van der Molen, GZ psycholoog* www.hannekevandermolen.nl
25 Helender Wijze, praktijk voor energie en balans* www.helenderwijze.nl
26 Hersencentrum  www.hersencentrum.nl
27 Iekje de Vries, psycholoog www.psychologenpraktijkuitgeest.praktijkinfo.nl
28 In-Verbinding-TCB B.V.* www.in-verbinding-tcb.nl
29 Jong-en-Aut* ww.jongenaut.com
30 Judith Blaauw Therapie* www.judithblaauw.nl
31 Kinder- en Jeugdpsychologen Alkmaar www.kinderenjeugdpsychologenalkmaar.nl
32 Kinderprakijkt Hemeltjelief* www.kinderpraktijkhemeltjelief.nl
33 Kinderpraktijk Straal!!* www.kinderpraktijkstraal.nl
34 Kinderpsychiatriepraktijk Schoorl www.psychiatrieschoorl.nl
35 Kleine Maatjes B.V.* www.kleine-maatjes.nl
36 Koel en Co Zorgcoorperatie U.A.* www.koelenco.nl
37 Kop-Zorg www.kop-zorg.nl
38 Leestensch Hof V.O.F. www.paardenzorgboerderij.nl
39 Opvoedkundig Adviesbureau Alkmaar www.oaalkmaar.nl
40 Opvoedpoli B.V. www.opvoedpoli.nl
41 Orthopedagogenpraktijk Athena www.athenaweb.nl
42 Orthopedagogenpraktijk Groei en Bloei* www.praktijkgroeienbloei.nl
43 Parnassia Groep B.V. www.parnassiagroep.nl
44 Peperkamp Coaching & Training B.V.* www.peperkampcoaching.nl
45 Praktijk Glaudé www.dyslexie.nu
46 Praktijk Irene Heim* www.ireneheim.nl
47 Praktijk Parigger www.praktijkparigger.nl
48 Praktijk voor K & J psychologie & psychotherapie www.kinderenjeugdpsychologenalkmaar.nl
49 Praktijk voor Kinder-en Jeugdpsychotherapie te Koedijk www.psychotherapiepraktijkdelaat.nl
50 Praktijk voor psychologie Heiloo www.psychloo.nl
51 Praktijk voor Psychotherapie Annemiek Hoes-Mercx www.praktijkvoorpsychotherapienu.nl
52 Praktijk Wajibu www.wajibu.nl
53 Praktijk Wijs* www.praktijkwijs.nl
54 Prodeba B.V.* www.prodeba.nl
55 Psychologenpraktijk De Mare www.psychologenpraktijkdemare.nl
56 Psychologenpraktijk de Werf* www.ppdewerf.nl
57 Psychologenpraktijk Eline Biesheuvel B.V. www.psychologiebiesheuvel.nl
58 Psychologenpraktijk Samen* www.ppsame.nl
59 Psychologiepraktijk Hildebrand* www.psychologiepraktijkhildebrand.nl
60 Psychologisch Pedagogisch Praktijk Mieke Gresnigt www.miekegresnigt.nl
61 Psycholoog Bos  www.kinderpsychologenheerhugowaard.nl
62 Psycholoog Lakeman www.kinderpsychologenheerhugowaard.nl
63 Psygro B.V.* www.psygro.nl
64 Raphaelstichting www.raphaelstichting.nl
65 Regionaal Instituut voor Dyslexie B.V. www.rid.nl
66 Regionaal Instituut voor Ontwikkelingsproblemen B.V.* www.riozorg.nl
67 Rouwbegeleidingspraktijk RouwNouw* www.rouwpraktijkrouwnouw.nl
68 Spelkamer Luttik www.spelkamerluttik.nl
69 Stichting Altra www.altra.nl
70 Stichting De Hartekamp Groep www.hartekampgroep.nl
71 Stichting De Waerden www.dewaerden.nl
72 Stichting Esdégé-Reigersdaal www.esdege-reigersdaal.nl
73 Stichting GGZ Noord-Holland-Noord www.ggz-nhn.n1
74 Stichting Heemz.org www.heemz.org
75 Stichting Huis vol Compassie www.huisvolcompassie.nl
76 Stichting InsideAut www.insideaut.nl
77 Stichting Kenter Jeugdhulp www.kenterjeugdhulp.nl
78 Stichting Kindertherapeuticum Zeist* www.kindertherapeuticum.nl
79 Stichting Landzijde www.landzijde.nl
80 Stichting LeekerweideGroep www.leekerweide.nl/leekerweidegroep
81 Stichting Leger Des Heils www.legerdesheils.nl
82 Stichting Lijn5 www.ln5.nl
83 Stichting OBD Noordwest www.obdnoordwest.nl
84 Stichting Omgangshuis Noord Holland* www.omgangshuis.org
85 Stichting Parlan www.parlan.nl
86 Stichting PROV Jeugd en Gezin* www.stichtingprovjeugdengezin.nl
87 Stichting 's Heeren Loo Zorggoep www.sheerenloo.nl
88 Stichting SIG www.sig.nu
89 Stichting Simetri* www.simetri.nl
90 Stichting Siriz* www.siriz.nl
91 Stichting Spirit www.spirit.nl
92 Stichting Triversum www.triversum.nl
93 Stichting Wij zijn Broer! GGZ* www.wijzijnbroer.nl
94 Stichting Yes We Can Clinics www.yeswecanclinics.nl
95 StraatGeluid* www.straatgeluid.nl
96 Ströer Psychotherapie* www.stroer.nl
97 Xs2Care B.V.* www.de-zorgcoach.nl
     
  Jeugdhulp met verblijf Website
1 Co-Operatief Zorg B.V.* www.co-operatiefzorg.nl
2 Familysupporters Amsterdam B.V.* www.familysupporters.nl
3 Gezinshuis De Toekomst* www.gezinshuisdetoekomst.nl
4 Goedendag Zorg* www.goedendagzorg.nl
5 Huyswaert Zorg B.V.* www.huyswaertzorg.nl
6 Jong-en-Aut* www.jongenaut.com
7 Leestensch Hof V.O.F.* www.paardenzorgboerderij.nl
8 Parnassia Groep B.V. www.parnassiagroep.nl
9 Praktijk Buiten* www.hestherselbeck.nl
10 Prinsenstichting www.prinsenstichting.nl
11 Raphaëlstichting www.raphaelstichting.nl
12 Stichting De Hartekamp Groep www.hartekampgroep.nl
13 Stichting De Waerden www.dewaerden.nl
14 Stichting Driestroom* www.driestroom.nl
15 Stichting Esdégé-Reigersdaal www.esdege-reigersdaal.nl
16 Stichting Heemz.org www.heemz.org
17 Stichting Horizon* www.horizon.eu
18 Stichting Kenter Jeugdhulp  www.kenterjeugdhulp.nl
19 Stichting Landzijde www.landzijde.nl
20 Stichting LeekerweideGroep www.leekerweide.nl/leekerweidegroep
21 Stichting Leger des Heils www.legerdesheils.nl/noord-holland
22 Stichting Lijn5 www.lijn5.nl
23 Stichting Parlan www.parlan.nl
24 Stichting Pluryn Hoenderloo Groep* www.pluryn.nl
25 Stichting 's Heeren Loo Zorggroep www.sheerenloo.nl
26 Stichting SIG www.sig.nu
27 Stichting Simetri* www.simetri.nl
28 Stichting Triversum www.Triversum.nl
29 Stichting Vitree* www.vitree.nl
30 Stichting Voor Je Kiezen* www.voorjekiezen.org
31 Stichting Yes We Can Clinics www.yeswecanclinics.nl
32 William Schrikker Stichting Pleegzorg www.wsg.nu